Warsztaty EKO TORBA – stwórz swoje arcydzieło! Cóż poza butami skrada nasze serca drogie Panie? Bez wątpienia mogę powiedzieć, że torebki. Dla każdej z nas ważne są nie tylko walory estetyczne, ale także to, czy torba jest ekologiczna i sprzyjająca środowisku. Stworzenie prawdziwego dzieła sztuki na bawełnianej torbie jest bez wątpienia ukłonem w kierunku środowiska. Chociaż bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się torby z gotowymi nadrukami, które kosztują kilkanaście złotych, o wiele bardziej interesujące są te ręcznie malowane, stworzone przez nas samodzielnie.

Warsztaty zdobienia toreb bawełnianych DIY to najlepszy sposób na stworzenie torby na zakupy według własnego pomysłu. Jak ze zwykłej bawełnianej torby stworzyć prawdziwe dzieło sztuki? 

Wszystko zależy od naszego pomysłu. Możliwości zdobienia są właściwie nieograniczone, zaczynając od motywów kwiatowych, zwierząt, zabawek po grafiki okolicznościowe kończąc. To niezwykle kreatywne zadanie może byc świetną zabawą a także sposobem spędzenia czasu z przyjaciółkami, znajomymi w gronie rodzinnym. Co ciekawe, taką bawełnianą torbę możesz także wykonać razem z dziećmi w ramach zajęć plastycznych w swoim domu.

Gotowe EKO TORBY możemy wykorzystać na różne sposoby:
1. Bezapelacyjnie najpopularniejszym zastosowaniem jest ta na zakupy. Bardzo pojemna, bawełniana torba, która możemy wielokrotnie używać a przy tym w łatwy sposób przechować w torebce.
2. Innym sposobem jest wykorzystanie jej na wycieczkę rodzinną czy piknik, z łatwoscią pomieszczą się w niej przekąski i soki oraz inne przydatne rzeczy zabierane na piknik czy krótką wycieczkę.
3. Eko torba może być przydatna także do przedszkola czy szkoły  – jako miejsce do przechowywania strojów gimnastycznych, akcesoriów plastycznych lub innych gadżetów należących do dzieci.

Ciekawostka:  Czy wiesz, że bawełna jest znana ludzkości od ponad dwunastu tysięcy lat? Uważana jest za jeden z najbardziej naturalnych materiałów świata. Na świecie bawełna ma ponad 30 nazw handlowych.

Napiszcie do mnie, a wspólnie przeprowadzimy w Twojej grupie super warsztaty!