Gala Rozdania Okarów „And the Oscar goes to…”. Przekraczasz próg filmowej wyobraźni. Na Twoje powitanie wychodzi dyrektor festiwalu, który osobiście zaprasza Ciebie do udziału w Gali. Dookoła elegancko zastawione stoły oczekujące na swych jakże eleganckich gości. Dookoła są porozwieszane plakaty największych filmowych hitów, a w samymcentrum rozświetlona scena z hasłem: GALA ROZDANIA OSKARÓW.

Do sali prowadzi czerwony dywan, który jest znakiem firmowym wszystkich festiwali i gali filmowych, od Berlina przez Cannes po osławioną Wenecję. W drzwiach sali wita Was sam Dyrektor Festiwalu wraz z uroczymi hostessami i broniącą, przed tłumami wielbicieli, ochroną. Po wejściu do restauracji, którą na początku spowija dyskretny półmrok sali kinowej – goście zajmują przygotowane dla nich miejsca. Zanim rozpocznie się iście hollywoodzka rywalizacja, grupa taneczna wystąpi z programem nawiązującym do wybranych filmów oraz seriali.

Przygotowaliśmy dla Ciebie wiele zabaw, atrakcji oraz konkursów, które sprawią że ten wyjątkowy wieczór nabierze wyjątkowo eleganckiego charakteru. Za sprawą czerwonego dywanu, fotoreporterów w blasku fleszy, poczujesz się jak gwiazda filmowa.  

W czasie wieczoru zabawimy Was licznymi konkursami i animacjami, do których należeć mogą między innymi: odgadywanie scen filmowych, rozpoznawanie muzyki filmowej, licytacja zabawnych gadżetów o tematyce filmowej.

Goście do dyspozycji będą mieli liczne rekwizyty i kostiumy, które dodadzą autentyczności i zabawy podczas tej niezwykłej sesji zdjęciowej. Kolejnym elementem, który nada tej nocy wyjątkowy charakter, mogą być unikalne i zaskakujące pokazy profesjonalnej grupy tanecznej. Wykona ona choreografie bazujące na najsłynniejszych kinowych układach tanecznych.

W przerwach między blokami tematycznymi do zabawy na parkiecie zaprosi wszystkich Gości nasz DJ.

Całość blasku tej wyjątkowej gali dodadzą elementy scenograficzne i dekoracyjne, które wprowadzaną nas w fantastyczny klimat z Hollywood.

Elegancka noc, gwiazdy świata filmowego i całe mnóstwo szampańskich emocji. To jest idealny wieczór, który podkreśli rangę spotkania.

And the winner is…

Zachęcam do zapoznania się z PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA