Drogie Panie, podróżowanie jest jedynym w swoim rodzaju doświadczeniem. Mimo, że cały czas, podróże po Polsce są mniej popularne niż te zagraniczne, warto na chwilę zatrzymać się i zauważyć jakie piękne perełki mamy w Polsce, chociażby Głęboczek Vine Resort&SPA.

Chcę Was zachęcić do odwiedzenia wyjątkowego miejsca w którym cisza, luksus i bliskość natury tworzą spójną harmonię.

Takim miejscem jest Głęboczek Vine Resort&Spa.To unikalny klimat i poczucie luksusu zarazem. Powstał w miejscu dawnego siedliska nad Jeziorem Forbin, ukrytego wśród malowniczych wzgórz Pojezierza Brodnickiego. Sielski charakter obiektu zachowany w architekturze, która w harmonijny sposób współgra z otaczającą przyrodą, jednocześnie wyrażając zamiłowanie do perfekcyjnego designu.

Głęboczek Vine Resort & SPA to jedyne jakie znam miejsce w Polsce, w którym filozofia marki nawiązuje w 100% do kultury wina.

Vine SPA to pierwsza w Polsce strefa zabiegów opartych na winoterapii. Na Was moje Kobietki czeka basen, vitality pool, strefa Łaźni Brodnickich – sauny aromaterapeutycznej, parowej łaźni kwiatowej i łaźni torfowo-błotnej.

Właściciele tego wyjątkowego miejsca wprowadzili własną, autorską markę kosmetyczną. Vine SPA Exclusive Line bazująca na czterech produktach na bazie winogron – peelingu, olejku, masce i mleczku do ciała. Wyjątkową formą relaksu są seanse w kołysce AlphaLounger, które sprzyjają kreatywnemu myśleniu i pomagają rozwijać wyobraźnię. Czujecie to Kobietki?

Obiekt przyciąga wyjątkowym charakterem Vine Spa a od lat właściciele prowadzą winnicę, która obecnie liczy ok. 1,5 tys. sadzonek. Każdego roku organizowane jest wielkie Święto Wina – Winobranie.

W tamtejszej Piwnicy Win znajduje się kilkaset rodzajów tego szlachetnego trunku, a szczególne miejsce zajmują w niej wina z rodzinnej Winnicy Płochockich.

Ach co to za smak…

Po więcej zapraszam do tego wyjątkowego miejsca.