Z wielką radością chcę Wam zarekomendować fantastyczne miejsce, Hotel Foluszowy Potok. Miejsce nowoczesne ale w podhalańskim klimacie, wpisujące się idealnie w charakter Zakopanego. Obsługa hotelu na najwyższym poziomie, gościnna a atmosfera iście góralska. Hotel przykuwa od zewnątrz swoim drewnianym designem, co daje nam wrażenie bardzo przytulnego i rodzinnego miejsca. Pokoje bardzo eleganckie, z elementami wystroju góralskiego. Jest zlokalizowany blisko najpopularniejszej ulicy w Zakopanem, Krupówek.
Na pewno docenicie drogie Panie harmonijne połączenie podhalańskiej tradycji i powiewu świeżości, które splatają się u podnóża Tatr.

Na pochwałę zasługuje be wątpienia hotelowa Restauracja Czerwone Korale, gdzie możecie poznać tradycyjne smaki Podhala w lekkiej, nowoczesnej i wykwintnej odsłonie. Różnorodne, sezonowe menu składa się wyłącznie ze świeżych, lokalnych produktów o najwyższej jakości. Doświadczeni i kreatywni kucharze zadbają o to, aby każda z Was na długo zapamiętała niepowtarzalne smaki, jakie oferuje zakopiańska kuchnia. W Restauracji Czerwone Korale każdy znajdzie coś dla siebie, bo menu jest naprawdę bogate!

Polecam miejsce na rodzinny urlop a także wypad z przyjaciółmi.