Niezwykły obiekt u podnóża gór, zlokalizowany przy najpopularniejszym stoku w Zakopanem. Hotel Nosalowy Dwór bo o nim mowa, to miejsce, stworzone z myślą o Tobie i Twoim komforcie. Idealne miejsce na spotkanie biznesowe, spotkanie z przyjaciółmi a także wypoczynku we dwoje. Jest tu wszystko czego potrzebujesz by prawdziwie wypocząć.

Niepowtarzalny klimat oryginalnych wnętrz, najwyższa jakość usług oraz serdeczna i domowa atmosfera zapewnią Wam wspomnienia mile spędzonych chwil. To jeden z najnowocześniejszych obiektów noclegowych w południowej części Polski, w idealny sposób łączący oryginalny design z przyjazną technologią. Elegancki wystrój, nowoczesne zaplecze konferencyjno-bankietowe, profesjonalna obsługa, wykwintna kuchnia, wygodne pokoje to idealny wybór dla Was.

To magiczne miejsce, do którego chce się wracać i chłonąć jego niezwykłą atmosferę. Przekonajcie się, że wypoczynek w Hotelu Nosalowy Dwór to doświadczenie niezwykłe, podczas którego zastanawiasz się tylko nad długością pobytu.

Gdzie wszystko, nawet wysokie szczyty Tatr są na wyciągnięcie ręki https://www.nosalowy-dwor.eu