Kobietki, kolejne super miejsce na wypad ze znajomymi. Hotel Wityng to nie tylko hotel ale ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy z fantastyczną infrastrukturą wokół. To miejsce dla każdej z Was, ceniącej komfort. Zlokalizowany nad pięknym jeziorem ślesińskim Hotel Wityng bezapelacyjnie mogę polecić tej z Was, która planuje odpoczynek wśród przyrody. To miejsce magiczne, o każdej porze dnia i roku. Przyjedź i zaczerpnij czystym, leśnym powietrzem. Poczuj przestrzeń i znajdź wewnętrzny spokój i ciszę. To idealne miejsce na spędzenie wczasów, urlopu dla całej rodziny, wyjazd ze znajomymi. Możesz spędzić romantyczny weekend we dwoje.

Hotel Wityng na pewno sprawdzi się również na krótki pobyt służbowy czy spotkania typowo biznesowe. Piękny zachód słońca nad jeziorem ślesińskim , zabiegi w hotelowym SPA i inne atrakcje zapewnione w ramach pobytu, to sprawdzony sposób na regenerację dla ciała a przede wszystkim dla duszy. Polecam wypoczynek wraz ze wszystkimi dostępnymi atrakcjami, zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Gwarancją udanego urlopu jest strefa jacuzzi i sauny, w których można się beztrosko relaksować. Chcesz poznać sekret na zachowanie świetnego samopoczucia, kondycji i piękna? Koniecznie skorzystaj z zabiegów i rytuałów przygotowanych przez hotel.

Hotel Wityng dysponuje także domkami letniskowymi nad jeziorem, które są murowane, ogrzewane i co najważniejsze całoroczne. Hotel posiada również restaurację oraz drink bar. Specjalnością jest kuchnia polska – tradycyjna, jednak z odrobiną nowoczesnej ekstrawagancji. Restauracja jest sercem hotelu. W tym miejscu poczujesz swoją miłość do jedzenia, pasję do odrywania i łączenia smaków.  

Lokalizacja nad jeziorem daje nam możliwość zorganizowania rejsów statkiem wycieczkowym. Sam zaś Mikorzyn to malownicza miejscowość, oferująca głównie atrakcje związane z Jeziorem Mikorzyńskim. Można także wybrać się na spacer po parkach, w których znajdziemy zabytkowy pałacyk Alfreda Wierusza Kowalskiego.

Z czystym sercem polecam.