Impreza Andrzejkowa czyli Akademia Czarownic kształci, bawi i zaskakuje!

Przybywajcie, przybywajcie na szalony, barwny i frywolnymi czarownicami SABAT wypełniony! Spódnicami zaszumią, zaszeleszczą, zawirują i niejednego gościa zbałamucą. Do grzechu namówią i ze swymi braćmi do tajemnych rytuałów przyuczą. Sam Mistrz Alchemii wraz ze swą nieodłączną towarzyszką: Wielką Czarownicą powita przybyłych na sabat gości i już w progu wręczy gotowe do podpisu cyrografy. Aby nikt nie mógł wykręcać się nieświadomości stanem podczas sabatu przebiegu…

Magiczna sala sabatu czarownic utrzymana będzie, jak na porządne miejsce przez strzygi i inne dziwa opanowane wypada, w czarodziejskiej konwencji. Flakoniki z potężnymi eliksirami, kościotrupy, zakurzone stoły, a wszystko to w otoczeniu latających pod sufitem nietoperzy.

Każda osoba z obsługi ubrana jest w strój dopasowany do motywu przewodniego Waszej imprezy, tak więc kobiety zajmujące się animacją w trakcie spotkania noszą kapelusze i płaszcze czarownic. Mają również ze sobą miotły, a więc podstawowy atrybut dla tej roli. Mężczyźni natomiast przebrani są za tajemniczych mnichów, rozświetlających mrok wokół własnej postaci świecami i pochodniami. Pośród nich Wielki Alchemik w wampirzym płaszczu. Na czas tego wyjątkowego wieczoru przybierający również rolę konferansjera.

Sabat Czarownic czas zacząć … Polecam także IMPREZA Z WRÓŻKĄ