Impreza szkocka to wyjątkowy sposób na urozmaicenie spotkania ze znajomymi, spotkania biznesowego czy imprezy okolicznościowej.

Szkocka krata podbija Europę, można śmiało powiedzieć, że cały świat. Jeśli jesteś miłośnikiem szkockiej kultury na pewno znajdziesz perełki Szkocji podczas imprezy w klimacie szkocko-irlandzkim. Podstawowym elementem jest kilt i dobra zabawy.

Dekoracje szkockie przygotowane z dbałością o każdy szczegół nadadzą imprezie iście szkockiego charakteru. Dla mężczyzn najważniejszym akcentem może być popularny szkocki kilt. Mnóstwo regionalnych dekoracji ze szkockimi flagi w roli głównej, a w tle będzie grać muzyka nawiązująca do kultury szkocko-irlandzkiej. Ważnym punktem scenografii szkockiej będą bale i beczki z najlepszym szkockim piwem z możliwością degustacji zarówno piwa jak i whisky.

Główną atrakcją imprezy szkockiej będzie pokaz i warsztaty kapeli szkockiej, która wiernie odtwarza grę na dudach. Prezentacja mężczyzn w kiltach, nauka składania szkockiej kraty, konkurs rzutu balem, zmagania gości przy podnoszeniu beczek z piwem, to tylko kilka propozycji na umilenie wieczoru. Ważnym punktem będzie degustacja whisky i konkurs z wiedzy o trunkach szkockich.

Pokaz tańców regionalnych oraz gry na dudach na pewno zaskoczy gości i pozwoli poczuć się jak w Szkocji. Wieczór możemy umilić daniami, które bezpośrednio kojarzą się ze Szkocją. Takie specjały jak kidney pie czy haggins, sprawią, że pokochasz Szkocję jeszcze bardziej a podróże do niej będą kwestią czasu.

Impreza szkocka zaskoczy Ciebie i Twoich znajomych. Polecam także PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA