Piłkarzyki stołowe czy gra w nie brzmi banalnie? Nic bardziej mylnego. Gra, która potrafi ekspresowo wciągnąć w rozgrywkę i sprawić, że będziemy czuć sportowe emocje. Piłkarzyki stołowe jako atrakcje dla kobiet, nabierają nowego „babskiego” znaczenia.

Football stołowy to niezwykle emocjonująca, wciągające  i dynamicznej gra. Gra w piłkarzyki cieszy się ogromną popularnością nie tylko wśród panów ale i kobiet. W football stołowy można grać jeden na jeden lub w parach, dwóch na dwóch.

Podczas wieczorów tematycznych w stylu piłkarskim football stołowy cieszy się zawsze niezwykłym zainteresowaniem wszystkich uczestników zabawy. Piłkarzyki to niesamowita atrakcja na urodziny czy inną imprezę okolicznościową dla prawdziwych fanów football’u.

Turniej gry w piłkarzyki to gwarancja zdrowej rywalizacji wśród gości. Rywalizacja, która podgrzeje atmosferę spotkania a także sprawi, że sportowe emocje rozpalą nas do czerwoności.

Emocje towarzyszące grze udzielą się nie tylko graczom ale również obserwatorom piłkarskich rozgrywek. Gra wymaga umiejętności porozumienia się z partnerem, dlatego doskonale nadaje się na imprezy integracyjne oraz tradycyjne domówki.

Piłkarzyki stołowe to doskonała zabawa dla dzieci a także dorosłych. Atrakcja niezależna od pogody, przeznaczona na imprezy zarówno wewnątrz budynków, jak i na imprezy plenerowe.

Jednym zdaniem atrakcja dla każdego w każdych warunkach!!!