Warsztaty lepienia pierogów. Pierogi to jedno z najpopularniejszych i najsmaczniejszych polskich dań. Uwielbiane nie tylko przez Polaków, ale również obcokrajowców goszczących w Polsce. Nikt już chyba nie wyobraża sobie wigilii bez tej potrawy. Uwielbiamy pierogi ruskie, z kapustą, z serem czy z owocami. Ich prosta forma stwarza również możliwość różnorodnych wariacji. W każdym regionie pierogi smakują inaczej: robi się je na słodko lub słono. Gotuje, piecze lub podsmaża, a nadziewa się je wszystkim co mamy pod ręką: od truskawki po biały ser.

Nie musisz posiadać żadnych umiejętności kulinarnych, aby nauczyć się robić pierogi od zera. Polskie przysłowie mówi: przez żołądek do serca. Gotowanie też może być przygodą!

Warsztaty lepienia pierogów pozwolą przyswoić Tobie umiejętność przygotowania tej polskiej potrawy. Powstały one z myślą o pracownikach firma, którzy chcieliby w miły, pomysłowy, a jednocześnie pożyteczny sposób spędzić wolny czas. Co nie zmienia faktu, że możesz warsztaty lepienia pierogów zorganizować wśród przyjaciółek i rodziny. Wspólne zajęcie, jakim będzie przyrządzanie pierogów z pewnością zbliży Was i pozostawi niesamowite wspomnienia.

Głównym założeniem warsztatów jest doskonała zabawa uczestników podczas wspólnego lepienia pierogów. Podczas zajęć będziecie mieli okazję nauczyć się przyrządzać to tradycyjne polskie danie. Dowiesz się, jakich składników powinnaś użyć i jak je komponować. Następnie spróbujesz własnoręcznie przyrządzonych pierogów.

Oprócz świetnej zabawy i lekcji gotowania, dla wszystkich możemy przygotować nagrody w postaci fartuszka, drewnianego wałeczka oraz dyplomu ukończenia warsztatów.