Warsztaty plecenia wianków, cieszą się dużym zainteresowaniem wśród Pań. 

Chcesz spędzić czas w kreatywny i miły sposób wśród pięknie pachnących żywych kwiatów, szukasz sposobu na uatrakcyjnienie wieczoru panieńskiego, spotkania z koleżankami lub integrację pracowników? Idealne rozwiązanie na taką okoliczność.

W czasie warsztatów z wyplatania wianków można nie tylko pobudzić swoją kreatywność, ale także lepiej poznać swoje przyjaciółki. Warsztaty odbywają się w sympatycznej atmosferze, w otoczeniu kwiatów, dekoracji oraz akcesoriów niezbędnych do stworzenia kompozycji kwiatowych.

Nie wiesz jak zrobić wianek? A może chciałbyś spróbować nowych technik i spędzić miło czas w gronie znajomych? Jeżeli tak, koniecznie spróbuj warsztatów plecenia wianków. To gwarancja na doskonałą zabawę. Wianek z kwiatów zrobiony własnoręcznie da bardzo dużo satysfakcji i stanie się powodem do dumy.

Szukasz sposobu na urodziny dla dziecka? Każde dziecko będzie zachwycone, mogąc zrobić coś własnoręcznie.

Praca z dziećmi daje mnóstwo satysfakcji i pobudza wyobraźnię. Najmłodsi są niezwykle wymagający i kreatywni, dlatego warsztaty przebiegają w miłej i luźnej atmosferze.

Organizacja niepowtarzalnego wieczoru panieńskiego wymaga nietuzinkowych rozwiązań. Jeżeli zależy Tobie na dobrej zabawie i aktywności, która przypadnie do gustu każdej zaproszonej osobie, warsztaty florystyczne z plecenia wianków to strzał w dziesiątkę.

Zachęcam do zapoznania się z WARSZTATAMI DECOUPAGE