Warsztaty senselierskie to jeden z warsztatów, w którym każda kobieta w swoim życiu powinna wciąć udział przynajmniej raz. To ważne, by poznać i zrozumieć zapach. Któraż z nas nie uwielbia perfum? Któraż z nas nie zastanawiała się nad ich właściwem doborem?

Proponuje Paniom udział w spotkaniu z wyjątkową kobietą, która doradza w doborze zapachów dla największych gwiazd w Polsce, komponuje zapachy dla firm i konkretnych miejsc. Spotkanie z naszą senselierką pozwala zrozumieć zapach – jego kompozycje, warianty, zasady tworzenia i jego dostosowanie do konkretnego użytkownika i miejsca.

Udział w warsztatach senselierskich to niezwykłe doświadczenie! Poznaj SWÓJ zapach na codzień i na wyjątkowe okazje, do pracy i na przyjęcie.

Warsztaty senselierskie to doskonała propozycja zarówno ze względów prywatnych ale także zawodowych.
Ileż to razy zastanawiamy się przed wyjściem z domu „jak się dzisiaj ubrać?” lub „jak dobrać kolory”, na marginesie polecam artykuł VIVA, a tymczasem zapach decyduje w równie dużym stopniu o naszym postrzeganiu: jako profesjonalistki, budującej dystans lub bliskość, chłodnej lub uczuciowej.

Polecam WARSZTATY MALARSKIE