Kobietki jeśli szukacie pomysłu na wieczór w klimacie tanecznym to polecam konwencje MOULIN ROUGE.

Jest to jeden z najbardziej znanych kabaretów tanecznych na świecie, położony w dzielnicy czerwonych latarni, niedaleko Montmartre w Paryżu, znany z wielkiej imitacji młyna na dachu.

Moulin Rouge to zdecydowanie najsłynniejszy kabaret na świecie i jedna z tych atrakcji Paryża, o której słyszał każdy turysta. Czerwony Młyn codziennie wystawia na swojej scenie barwne rewie z kankanem.

Moulin Rouge to po polsku Czerwony Młyn. Taki właśnie obiekt stoi na dachu tego słynnego paryskiego kabaretu. Od 1889 r. zabawia on żądnych rozrywki gości. Nie jest to oczywiście oferta najwyższych lotów, bo i sam Młyn znajduje się w dzielnicy Czerwonych Latarnii.

Kabaret od czasu jego uruchomienia prezentuje przedstawienia taneczne, w których na scenie występują zarówno tancerki, jak również tancerze ubrani w kolorowe, bardzo urozmaicone stroje.

Moulin Rouge powstał w tym samym czasie co Wieża Eiffla. Szybko stał się bardzo popularnym miejscem na paryskiej mapie rozrywek. Jego twórca – Joseph Oller, był doskonałym biznesmenem i wiedział, jak przyciągnąć widownię. Kolorowe kostiumy, dynamicznie zmieniana dekoracja i mnóstwo szampana sprawiły, że do Czerwonego Młyna zaczęli napływać goście wszystkich sfer. Miejsce to nazywano Pierwszym Pałacem Kobiet. Tym, co sprawiało największą radość publice był jednak zupełnie nowy taniec, z którego Młyn słynie do dzisiaj – kankan! Właśnie tu możesz zobaczyć jego najlepsze wykonanie.

Wieczór MOULIN ROUGE NIGHT bezpośrednio nawiązuje do klimatów tamtego miejsca.

Polecam SZALONA KLINIKA