Escape room to idealny program integracyjny dla Ciebie i Twoich znajomych. Od roku 1988 kiedy to powstała pierwsza gra tekstowa komputerowa oparta na tego typu rozgrywce. Wraz z upływem lat gry gatunku escape room zdobywały coraz większą popularność aż przeniknęły do realnej rzeczywistości tworząc pierwsze na świecie Real Life Escape Room.

Jeśli lubisz zabawę z koniecznością kojarzenia faktów a także rozwijaniem zdolności analitycznego myślenia, kreatywnością, spostrzegawczością a także zręcznością to ESPAPE ROOM jest dla Ciebie.

Każdy ze scenariuszy jest szczegółowo przygotowywany i cechuje się różnorodnością oraz oryginalnością rozwiązywanych zagadek. Tego rodzaju integracja to niezwykle wciągająca gra zespołowa.

Jeżeli zamknięty pokój kojarzy Ci się tylko z karą, to znaczy, że jeszcze nie słyszeliście o grach typu escape! Cel takiej gry jest oczywisty, ale już nie tak prosty. Trzeba znaleźć klucz i wyjść. By tego dokonać musisz stawić czoła wielu zagadkom, której kryją w sobie zamknięte pokoje. Razem z przyjaciółmi musicie zdać się na swoją intuicję, pobudzić zdolności logicznego myślenia, współpracować w zespole, by wspólnie znaleźć klucz i wyjść z pokoju. To wszystko w specjalnie zaaranżowanych dla Was pokojach. Każdy z nich jest zupełnie inny, ale łączy je jedno – wszędzie czas płynie zdecydowanie zbyt szybko, a emocje sięgają zenitu.

Są to gry integracyjne w firmach, hotelach, podczas wyjazdów szkoleniowych lub mniej formalnych wydarzeń prywatnych.

Escape room na pewno gwarantują doskonałą zabawę. Polecam integrację LEŚNA PRZYGODA