Lata 70′ 80′ Impreza Disco będzie prawdziwym hitem, jeśli uda Ci się odtworzyć klimat z pamiętnych lat 70 i 80- tych.

Dlatego nie wahaj się i sięgnij po kultowe motywy z młodości swojej lub swoich rodziców! Dajcie się porwać gorączce sobotniej nocy i zostańcie Królem lub Królową Parkietu. Załóżcie dzwony, poprawcie afro i przenieście się do epoki, w której w dyskotekach dominowali ABBA i Boney M!

Idealny program na szalony wieczór, który przeniesie nas w szalone lata 70 i 80-te. Zderzenie odlotowych kultur: rock and rollowców, punkowców, hipisów z kręgów Dzieci Kwiaty oraz pełnych splendoru i ekstrawagancji przedstawicieli muzyki DISCO.

Tło muzyczne imprezy tworzą melodie takich wykonawców, jak: Modern Talking, Abba, John Lenon, Elvis Presley i wiele, wiele innych zespołów będących do dzisiaj w czołówce najlepszych wykonawców świata.

Świat hipisów przeplata się ze światem Dzieci Kwiaty, a te dwa światy otacza muzyka disco równie barwna, odlotowa, pełna ówczesnego blichtu i charakterystycznych kreacji. Te wszystkie elementy tworzą klimat naszej imprezy „Bo życie jest piękne”

Na ten wieczór proponujemy: groszki, spodnie dzwony, artystycznie podarte dżinsy, koraliki, rzemyki i szaleństwa bananowej młodzieży, która tworzy swój magiczny świat.

Polecam MOULIN ROUGE